Przejdź do głównej zawartości

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe Dzień #5 Twoja ulubiona kraina lub lokalizacja osadzona w uniwersum?

Cześć i czołem,
no i mamy dzień 5 Wyzwania Figurkowego :) Dzisiejsza spowiedź;
Twoja ulubiona kraina lub lokalizacja osadzona w uniwersum?
Trudne pytanie. Powiedzmy, że pociągnę temat Warhammera 30k bardziej znanego jako okres Herezji Horusa. Powiedzmy, że nie będzie to Davin, w którym Horus zawarł pakt z siłami Chaosu i powoli stwierdził, że tato go olewa i w ogóle to jest taki super cool, że trzeba dokonać małej detronizacji w celu zaspokojenie chorej ambicji. Davin to druga ulubiona lokalizacja. Na pierwszym miejscu postawiłbym Caliban, czyli miejsce odnalezienia Liona El'Jonsona. Opis tego świata porośniętego, przed pojawieniem się matalowych z Mechanicum, ogromnymi połaciami lasów wraz z niebezpieczeństwami tam się czającymi bardzo mi się spodobał i wywarł na mnie takie wrażenie, że troszkę Mrocznych Aniołów czeka na pomalowanie na kupce wstydu. Zainteresowanych odsyłam do Descent of Angels z Black Library Horus Heresy series.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Infinity Haqqislam Murabid Tuareg

 Hello Friends, please welcome the Murabid Tuareg Sniper ;) 

Dassault Super Mystère B2 1/600 scale

 Hello friends,  I continue to work on my 1/600 airplanes. I have managed to paint 4 more planes for the Israeli Air Force in their camouflage adopted after the Six Days War. I have tried to paint the planes belonging to the 105th Scorpion Squadron of the IAF, yet without the large yellow identification panels on the wings. Models manufactured by Tumbling Dice  Decals from Flight Dech Decals

Ilyushin Il-28 Beagle 1:600 scale

Hello, some time has passed since I have painted planes for Airwar C21 or Missile Threat. The bomber is painted in the Egyptian Air Force scheme from the Yom Kippur War.