Przejdź do głównej zawartości

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe Dzień #2 Ulubiona gra bitewna?

Cześć i czołem,
30-dniowego Wyzwania Figurkowego dzień drugi, a w nim odpowiedź na pytanie: 
Ulubiona gra bitewna?
Odpowiedziałbym krótko i odpowiem: Warmachine, głównie ze względu na mechanikę, ale również historię, która rozwija się w super sposób i jest naprawdę ciekawa, chociaż ponoć większość graczy nie zwraca na nią uwagi właśnie z powodu wspomnianej mechaniki. Gra sama w sobie kompatybilna jest z drugim produktem Privateer Press jakim jest Hordes. I to jest fajne, bo można grać albo czymś co jest uważane powszechnie przez cywilizowanych ludzi (punkt widzenia zależy od punktu siedzenia) za dzikie, albo właśnie owymi nacjami mniej lub bardziej cywilizowanymi hehe, prawda miłośniku Cryx'u? Do tego dochodzą oczywiście gry pudełkowe i RPG osadzone w świecie Warmahordes. Poza tym jest to pierwsza gra bitewna, w którą grałem (nie licząc BattleTech w roku 1993, a X-Winga nie obrażając nikogo również nie policzę).

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Infinity Haqqislam Murabid Tuareg

 Hello Friends, please welcome the Murabid Tuareg Sniper ;) 

Dassault Super Mystère B2 1/600 scale

 Hello friends,  I continue to work on my 1/600 airplanes. I have managed to paint 4 more planes for the Israeli Air Force in their camouflage adopted after the Six Days War. I have tried to paint the planes belonging to the 105th Scorpion Squadron of the IAF, yet without the large yellow identification panels on the wings. Models manufactured by Tumbling Dice  Decals from Flight Dech Decals

Ilyushin Il-28 Beagle 1:600 scale

Hello, some time has passed since I have painted planes for Airwar C21 or Missile Threat. The bomber is painted in the Egyptian Air Force scheme from the Yom Kippur War.