Przejdź do głównej zawartości

Plaga plaga...

W ciągu ostatnich kilku dni mój grafik napięty był do granic możliwości. Mianowicie chorowałem, a co się z tym wiąże nie chodziłem do pracy. Mógłbym powiedzieć, że miałem czas na malowanie, ale niestety nie miałem na to sił. Miałem za to czas na przemyślenia odnośnie dalszego malowania. Biorąc pod uwagę, że ze względu na okres przedświąteczny portfel właściwie świeci pustkami musiałem zdecydować się na coś co mam i do czego mam również potrzebne farbki co by nie musieć wydawać pieniędzy (ee.. jakich pieniędzy?).
Przeglądając kolekcję nierozpakowanych nawet figurek muszę przyznać, że nie mogłem się zdecydować. Po pierwsze, troszkę tego jest. Czekają na mnie: Doom Wheel, Screaming Bell, Warp lightning cannon, Rat Ogres, Clanrats, Lord Skrolk, Giant Rats, Queek, Warlord, Skweel, Doom-flyer (który nota bene dostałem od mojej dziewczyny) oraz cała Wyspa Krwi no i resztki batalionu w postaci Plague Monks. Odrzuciłem od razu Clanraty. Muszę od nich odpocząć. Na lordów się nie zdecydowałem, gdyż chcę się jeszcze podszkolić w malowaniu zanim się z nimi zmierzę. Maszyny, hmmmm za dużo kolorów, a co za tym idzie potrzeba zrobienia zakupów. Za metalowe figurki również jeszcze nie chcę się brać, ale ze względu na małą cenę i prostotę malowania pierwsze na warsztat pójdą w przyszłości giant rats. Zdecydowałem się więc na Plague Monks, a właściwie nie miałem wyboru :-) Mam do nich farbki, więc śmiało mogę pomalować troszkę. Myślę, że standardowo użyję odcieni zieleni. Troszkę dał mi jednak do myślenia niezastąpiony Oliver, który pisał troszkę o używaniu washa na monkach Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Jutro, albo dzisiaj zaczynam, a niebawem spodziewajcie się fotorelacji, a tymczasem Wesołych Świąt!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Warmachine Cygnar Thorn UPDATED PICS

Hello all, today I would like to present you my newest addition to my Cygnar army, a light warjack called Thorn. He is a character warjack bonded with Victoria Haley which means that if he is a part of her battlegroup he gains some bonuses. In this case it means it can channel spells even if he is in melee combat. What is more, he is a great jack because of his set defense ability meaning that he gains a defense bonus while being charged and he has a defense bonus because of his shield. He can also disrupt jacks with is spear and does some cortex dmg while hitting with his shield. Plus if you channel a spell through him he can advance and he can do the same thing if an enemy attack misses him. What could you ask more?
Cześć i czołem, dzisiaj mój najnowszy dodatek do Cygnaru. Thorn, czyli Cierń, lekki charakterny jack, który związany jest więzią z Victorią Haley co oznacza mniej więcej tyle, że jak jest w jej battlegroupie to może być przekaźnikiem czarów nawet, gdy jest związany walk…

Warmachine & Hordes Podsumowanie tygodnia #25 / Warmachine & Hordes chosen of the week #25

Hello all, time for a new portion of chosen of the week from the Warmachine & Hordes community.


Cześć i czołem, czas na kolejne podsumowanie tygodnia Warmachine &  Hordes.


Privateer Press News/Nowości od Privateer Press
Penny Arcade Plays: Warmachine Round 4,
Podcasts/Podkasty
Advanced Maneuvers Turn Extension #38 It's Always Sunny,Painting with Menoth John #160 A new faction every year?Party Foul #7 Best Solo'sCrippled System #202 Shopping Cart Nightmare, TDH60M #81 Miranda and Dan vs Battle Reports, Deff Head Dice Trollblood Scrum #12 James vs the middle of the night, #13 Logo Contest Winners Announced, #14 Northkin Deja vu,WarRoomPL Boxcars #16 Total Annihilation Masters report and SR2017,Combo Smite #161 Theme List Analysis, Battle Reports/Raporty Bitewne
Mr Malorian Haley3 vs Terminus, Jakes2 vs Garryth,Arcane Assist Denny1 vs Madrak3,WarRoomPL Caine3 vs Denny1, Maddox vs Calandra, Caine1 vs Calandra,Druid's Dice Wurmwood vs Morghoul3,Małe Figurkowo Stryker2 vs R…

Między Młotem a Kowadłem :)

Dzień dobry!

Szanowne państwo-draństwo pozwoli, że w imieniu swoim, czyli QC, oraz Maniexa przedstawię wam kolejny wywiad przeprowadzony w ramach cyklu Między Młotem, a Kowadłem!

Listę opublikowanych do tej pory wywiadów znajdziecie TUTAJ.

Założeniem serii jest przeprowadzenie wywiadów z blogerami skupionymi wokół założonego przez FireAnta serwisu Wrota - polska sieć blogów bitewnych.

Bohaterem kolejnego odcinka jest Piotr, który od grudnia 2013 roku prowadzi blog Małe Figurkowo.


Kwestionariusz osobowy......osoby rozpytywanej.
Wywiad zaczniemy od szybkiego kwestionariusza osobowego:
Nim przejdziemy do wywiadu drodzy czytelnicy zechcą włączyć sobie wybrany przez Piotra teledysk:

Wywiad......czyli między młotem a kowadłem.
Czy pamiętasz swoje pierwsze spotkanie z grami bitewnymi? Jak zaczęła się Twoja przygoda z figurkami? W którym to było roku?
Piotr: Moje pierwsze spotkanie z figurkami to był rok... nie pamiętam. Naprawdę. Pamiętam za to, że byłem chodziłem jeszcze do podstawówki i któregoś brz…