Przejdź do głównej zawartości

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe dzień #24 Ulubiona Dziedzina Magii lub Technologii?


Cześć i czołem,
ufff, zbliżamy się nieubłaganie do końca Wyzwania Figurkowego, aż trudno uwierzyć. 
Ulubiona Dziedzina Magii lub Technologii?
Z tą magią to nie wiem. Myślę, że w pewnym sensie ciekawe jest dla mnie działanie świętych w uniwersum Warhammera 40k. Bardzo fajnie było to opisane w Locie Eisensteina, gdzie objawiła się w pewnym sensie Euphrati Keeler Książkę polecam. A co do technologii, wszystko co jest związane z prądem. :) Może dlatego lubię też Cygnarów w Warmachine? W końcu dziewczyny i chłopaki są bardzo z prądem zaznajomieni co objawia się w typie zadawanych obrażeń i oczywiście odpornością na nie. :)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Infinity Haqqislam Murabid Tuareg

 Hello Friends, please welcome the Murabid Tuareg Sniper ;) 

Dassault Super Mystère B2 1/600 scale

 Hello friends,  I continue to work on my 1/600 airplanes. I have managed to paint 4 more planes for the Israeli Air Force in their camouflage adopted after the Six Days War. I have tried to paint the planes belonging to the 105th Scorpion Squadron of the IAF, yet without the large yellow identification panels on the wings. Models manufactured by Tumbling Dice  Decals from Flight Dech Decals

Infinity Haqqislam Tarik Mansuri

 Hello Friends,  Tarik Mansuri is finally finished. I did not touch him for like three weeks before finally calling him done. Enjoy!