Przejdź do głównej zawartości

Inbox: Kromlech Sand

Hello friends,
so I did not want to play with cat poop and decided to buy some sand for basing. Since Kromlech had, a cool promotion last week I decided to jump in and buy the medium and coarse sand boxes. As a bonus I got a really nicely detailed orc pirate head and a card with a 5% discount code. 

Cześć i czołem,
nie chciałem bawić się w piaskownicy z kocimi kupami, więc postanowiłem zakupić trochę piasku na podstawki. Wskoczyłem na burtę jak Kromlech miał promocję w zeszłym tygodniu i kupiłem ich 2 z 4 rodzajów piasków: medium i coarse. Dodatkowo w prezencie dostałem świetnie odlaną głowę orka pirata i kartę ze zniżką 5% na następne zakupy.


Komentarze

 1. No, piaskownice są słabe. Ja śmigam po placach budowy i nad Wisłę :)

  Główka pirata fajna sprawa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezłą opcją jest też piasek z różnych plaż. A dla oszczędnych - piasek dla rybek z zoologa. To samo, tylko taniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspieram lokalny biznes :) Jak jestem u rodziców nad morzem to zgarniam piasek z plaży :)

   Usuń
 3. Do morza masz parędziesiąt km i kupujesz piasek? No jak można:D
  Ja mam puszkę po kawie z piaskiem z Międzyzdrojów, gdzieś jeszcze zapasik z okolic Kołobrzegu i pół worka piachu piaskownicowego na balkonie. Zapas na całe życie za jakieś 10 złotych:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, jak widać można :) Poza tym, skąd tak idealnie posegregowane ziarenka piasku skołować jak nie od producenta? :) Najdrobniejszy miał biorę z plaży :)

   Usuń
  2. "a to Szczecin nie jest nad morzem?? " ;p

   Usuń
  3. Jest, linia wód morskich kończy się na wysokości Elewatora Ewa. :)

   Usuń
  4. Segregowany piasek? No bez przesadyzmu ;) Jakaś losowość musi być!

   Usuń
  5. No i jest od 0,5mm do 1,5mm :-)

   Usuń
 4. Ja też jadę zapasem miałkiego znad morza :) Taki bardziej żwirkowaty by mi się jednak przydał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głównie po to kupiłem, by mieszać lekko i jakąś różnorodność wprowadzić :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Warmachine Cygnar Thorn UPDATED PICS

Hello all, today I would like to present you my newest addition to my Cygnar army, a light warjack called Thorn. He is a character warjack bonded with Victoria Haley which means that if he is a part of her battlegroup he gains some bonuses. In this case it means it can channel spells even if he is in melee combat. What is more, he is a great jack because of his set defense ability meaning that he gains a defense bonus while being charged and he has a defense bonus because of his shield. He can also disrupt jacks with is spear and does some cortex dmg while hitting with his shield. Plus if you channel a spell through him he can advance and he can do the same thing if an enemy attack misses him. What could you ask more?
Cześć i czołem, dzisiaj mój najnowszy dodatek do Cygnaru. Thorn, czyli Cierń, lekki charakterny jack, który związany jest więzią z Victorią Haley co oznacza mniej więcej tyle, że jak jest w jej battlegroupie to może być przekaźnikiem czarów nawet, gdy jest związany walk…

Między Młotem a Kowadłem :)

Dzień dobry!

Szanowne państwo-draństwo pozwoli, że w imieniu swoim, czyli QC, oraz Maniexa przedstawię wam kolejny wywiad przeprowadzony w ramach cyklu Między Młotem, a Kowadłem!

Listę opublikowanych do tej pory wywiadów znajdziecie TUTAJ.

Założeniem serii jest przeprowadzenie wywiadów z blogerami skupionymi wokół założonego przez FireAnta serwisu Wrota - polska sieć blogów bitewnych.

Bohaterem kolejnego odcinka jest Piotr, który od grudnia 2013 roku prowadzi blog Małe Figurkowo.


Kwestionariusz osobowy......osoby rozpytywanej.
Wywiad zaczniemy od szybkiego kwestionariusza osobowego:
Nim przejdziemy do wywiadu drodzy czytelnicy zechcą włączyć sobie wybrany przez Piotra teledysk:

Wywiad......czyli między młotem a kowadłem.
Czy pamiętasz swoje pierwsze spotkanie z grami bitewnymi? Jak zaczęła się Twoja przygoda z figurkami? W którym to było roku?
Piotr: Moje pierwsze spotkanie z figurkami to był rok... nie pamiętam. Naprawdę. Pamiętam za to, że byłem chodziłem jeszcze do podstawówki i któregoś brz…

Warmachine Reinholdt, Gobber Speculator

Hello all,
so while working through some Menites I took a small break and painted this little gobber fellow named Reinholdt. He is a Mercenary character solo that I plan to use with my Cygnar army, hence the blue waistcoat. Enjoy and as usual if you like what you see come and visit malefigurkowo.blogspot.com

Cześć i czołem,
malując menociarzy znalazłem chwilę na pomalowanie tego sympatycznego gobberskiego koleżki o imieniu Reinholdt, który jest najemnym solosem. Planuję go wykorzystać w swoim Cygnarze stąd niebieska kamizelka. :)