Przejdź do głównej zawartości

Age of Sigmar Celestial Vindicators Liberator

Hello friends,
as a small break from Warmachine & Hordes I have painted a Celestial Vindicators Liberator for Age of Sigmar.

Cześć i czołem,
w ramach małej przerwy od Warmachine & Hordes pomalowałem Liberatora do Celestial Vindicators do Age of Sigmar.






Komentarze

  1. Oj ten błękit jest extra i pasuje mu bardzo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy nie malowałeś ich na początku na taki miętowy kolor? Tak czy siak zacny ludek :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Malowałem na ten sam kolor, tutaj może zdjęcie ciemniejsze :)

      Usuń
  3. Te figurki mają to do siebie, że zachęcają do eksperymentowania z różnymi schematami kolorów. W tym wypadku efekt bardzo mi się podoba, niebieski jest tak samo ok jak złoty.

    OdpowiedzUsuń
  4. Niby odpoczynek od warmaszyny, a tymczasem ja tu widzę Cygnar ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Mausoleum

Hello there, so I have painted this mausoleum from Multiverse Gaming Terrain . I tried to match it more or less with the gaming mat. Cześć i czołem, pomalowałem takie oto mauzoleum od Multiverse Gaming Terrain . Starałem się, żeby pasowało do maty, na której zresztą stoi.

Guild Ball Ball

Hello, today my first model for Guild Ball. The Ball. Cześć i czołem, dzisiaj pierwszy model do Guild Ball. Piłka.

Guild Ball Butchers Boiler

Hello Friends, today I want to show you another painted miniature for the Butchers Guild Ball team. This time it's the young lad named Boiler. Well, he's young but still he knows how to make you bleed on the pitch. Cześć i czołem, dzisiaj kolejna figurka do Rzeźników w Guild Ball. Tym razem to pewnien młokos z problemami o imieniu Boiler. Może i jeszcze podrostek z niego, ale naprawdę potrafi sprawić, że zawodnik drugiej drużyny będzie krwawić na boisku.